Yardım

Otosilecek.com’ a hiçbir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Hemen şimdi, kolayca! Ana sayfamızdaki “Yeni Üye” butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Aramıza katıldığınızda kampanyalardan, indirimlerden ve daha pek çok fırsattan herkesten önce haberdar olacak, Otosilecek.com' a  üye olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız.
Üye Girişi” sayfasındaki “Şifremi Unuttum” linkinden şifre hatırlatma adımlarının olduğu sayfaya ulaşın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi belirtilen alana yazarak “Şifremi Sıfırla” butonuna tıklayın. Yeni şifre belirlemeniz için size gerekli olan link e-posta adresinize hemen gönderilir. Bu linki tıklayarak yeni bir şifre belirleyebilir, daha sonraki üyelik girişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.
Ayrıca dilediğiniz zaman “Kişisel Bilgilerim” sayfasından şifre değişikliği yapabilirsiniz.
Türkiye’nin en büyük kozmetik mağazasına üye olmanız size pek çok avantaj sağlar. Mesela, ilgi alanınıza giren ürünlerdeki kampanya, indirim vb fırsatlardan herkesten önce haberdar olursunuz. Sitemizin sunduğu ayrıcalıkları, yenilikleri hemen duyarsınız. Üstelik, Otosilecek.com ’un müşterileri arasında yer almak size her zaman çok puan kazandırır!
Üyelik bilgilerinizi güncellemek için üye girişi yaptıkdan sonra ekranın üst kısmında bulunan yada sağ kısmında bulunan “Kişisel Bilgilerim” linkine tıklayarak  gerekli değişiklikleri yapıp “Bilgileri Güncelle” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.